Loading...
Soğutma Yağları ve Bakım Ürünleri ile ...
BÜTÜNLEŞİN
BİZ
Konuşmak yerine problem çözeriz
Sormak yerine beklentileri karşılarız
1

FIKIRLER

Telefon ile veya siteden Soruyoruz cevap veriyorsunuz. Beraber probleminizin ilk genel görünümünü hazırlıyoruz.
2

ANALIZ

Müşteriye tüm ürün parametreleri , süreçleri ve konuyu daha ayrıntılı bir şekilde inceleriz ve analiz ederiz.
3

TASARIM

Uygulama mühendisimiz müşteriyi dinler ve her türlü değişiklik talebini kabul eder. Doğru adımlar sayesinde kolay çözümler elde ederiz.
4

GELIŞTIRME

Bireysel ürün adaptasyonu veya yeni gelişme. AR-GE departmanımız bunu mümkün kılmaktadır. Ürünlerin daha da geliştirilmesi, müşterilerimiz ile yakın işbirliğinin sonucudur.
5

UYGULAMA

Uzun süreli testte, seçilen ürün seri koşullarında serbest bırakılır. Detaylı test raporları sayesinde çözüm daha anlaşılabilir.

Endüstrinin her alanında...

Sektörün tecrübeli isimlerinin bir araya gelerek 1968 yılında oluşturduğu WİLKE dünya çapında markamızı kalitesiyle tanınır hale getirmiştir. Kurulduğu yıllardan bu yana kaliteyi standart hale getirmeyi amaç edinen WİLKE profesyonel ekibiyle dünya çapında başarıdan başarıya imza atmakta. Yarım asıra dayanan geçmişiyle metal işçiliği yapan ve metal işleyen sektörler için soğutucular geliştiren, üreten ve bunları pazarlayan firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Üst düzey kalite

WİLKE bünyesinde birinci sınıf kalite standarttır. Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız bu felsefeyi kendilerine düstur edinmişler ve bu yönetim sistemleri ile veri ve ürün bütünlüğü bakımından yüksek kalite gerekliliklerini karşılamamızı sağlar hale getirmişlerdir.

Planlı başarı

WİLKE ürün piyasasına ait kapsamlı ve ayrıntılı bilgi birikimine esasen metal işleri ve ilgili sıvıları geliştirmektedir. Bu hem kullanıcılar hem de çevrenin ihtiyaçlarını karşılayan sistematik araştırma ve geliştirme ile eşleştirilmektedir.

Araştırma, Yenilik, Tecrübe

WİLKE’nin yüksek performanslı soğutucu yağlar konusundaki 50 yılı aşan deneyimi ile yetkinliği sayesinde, soğutucu yağlar hakkında fark edilir katkıda bulunmakta ve uygulamaya yardımcı olmaktadır.

Daima en çağdaş

WİLKE 1620 yılında Marburg Üniversitesi Profesörü Johannes Hartmann tarafından kaleme alınmış Laboratuvar Kararnamesini biraz değiştirmiş ve modernleştirmiştir. Bu laboratuvar çalışanlarımızın kapsamlı, son teknoloji laboratuvar ekipmanımızı optimum maliyetlerle etkin şekilde kullanmasını sağlar.

Uçtan uca birinci sınıf standartlar

WİLKE üretim ekipmanımız ve sürekli eğitim alan tüm personelimiz tarafından önerilen yapısal ve tasarım esaslı koşullara esasen üretimde sıfır hata oranını amaçlamaktadır.

Kalite bayrağımızın altında

İşlem zincirinin uçtan uca görünümü bu projelerin başarılı olmasında önemli bir koşuldur. Sıkı ilmekli uygulama ve teknik laboratuvar desteği WİLKE’nin dünya genelindeki bu özel ürünlerin optimum performansının garanti edilmesini sağlar.

Üçüncü taraf performansı

WİLKE son teknoloji ile ilgili kapasiteye sahip olan üretim ekipmanıyla ulusralararası müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu stratejik ve kapasite sebepleri ile metal işi sıvıları, diğer kimyasal teknik ürünlerin üretimine dış kaynak temin etmektedir.

Destek

Korozyona karşı koruma, tavsiye ve teknik destek.Laboratuvarımızda nakliye işlemlerinin simülasyonu.Kısa teslimat süreleri.Müşteri ihtiyaçlarına göre çeşitli özelleştirme seçenekleri.
MERKEZIMIZ...

... Güney Baden-Württemberg'de bulunan Radolfzell am Bodensee'dedir.

"Made in Germany" kalitesi için DIN ISO 9001:2008 ya uygun ürünler yaratıyoruz.

Endüstriyel yağ üretimi konusunda 1968 yılından bu yana faaliyet gösteren Almayna merkezli WİLKE, Türkiye ofisini 2016 haziran ayında açtı. WİLKE olarak Türkiye'de endüstriyel yağ pazarının önemli oyuncuları arasına girme hedefindeyiz.

BASINDA
WILKE

Müşteri Düşünceleri;

Telefon
+90 (216) 339 7077
Fax
Adres
Barbaros Mah., Ahlat sok. Varyap Meridian E1-D6 Atasehir- Istanbul
İletişim Maili
Haritayı Gör Başa Dön
想要有个S型身材丰胸粉嫩公主酒酿蛋,越来越多的方法让我们应接不暇,当然为了有好而健康的身材这个代价还是值得付出的粉嫩公主丰胸食物。丰胸是女性爱美的表现,但是现在随着丰胸人群的增加产后丰胸产品,我们还是需要提醒女性在选择时,一定要选择健康安全的方法。丰胸产品